הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

באופן טבעי, הגוף שלנו בנוי לתנועה. נסו לעמוד או לשבת ללא תנועה במשך שעה, ותראו כיצד הגוף משתוקק לזוז, משתוקק לתנועה. הגוף שלנו הוא מעין מכונה מושלמת, המורכבת משרירים, עצמות, מפרקים, חוליות. מכונה שנבראה כדי לזוז, בהרמוניה, בשלמות, בתיאום. אבל התרבות המודרנית מנסה לכלוא אותנו בהגדרות ומסכות, שרובים נעשים בצורה פסיבית. רוצים חיים בריאים יותר, חיים של תנועה מאוזנת שמביאה לבריאות גופנית ונפשית טובים יותר? רוצים להיות עצמכם? גיא דניאל, מייסד אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית מעניק בדיוק את זה: המקום לנוע בצורה מאוזנת. התנאים שיאפשרו לכם את זה יצרו שינוי מרגש ומרהיב.

מהו הבסיס לתנועה מאוזנת
תנועה מאוזנת הינה תנועה הרמונית שממצאה את המלוא הפוטנציאל הטמון בגופכם: מנשימה מרווחת ומתואמת עם התנועה, תרגול הצד החלש לפני הצד החזק לצורך איזון בין הפערים, ריצפת אגן חזקה ועמוד שידרה גמיש ועד לתנועות פונקציונליות המשלבות דחיפה, משיכה וכריעה בתווחי תנועה מלאים.

הבסיס לתנועה מאוזנת הינה הפעלה של המכלול, של הגוף כולו שהרי "הגוף הוא פונקציה בעל אין סוף משתנים", לאומת זאת, התמקדות בתנועה באיזורים ספציפים מחזקת איזורים מסוימים אך מזניחים איזורים אחרים. הבסיס לתנועה מאוזנת נשען על פיתוח הדרגתי של מגוון יכולות הטמונות בגוף. גיא דניאל, בדרך ייחודית של תנועה מאוזנת, שואב השראה ממגוון רחב של מקורות. ספורט, ריקוד, משחק.

תנועה מאוזנת, מחוץ לחדר הכושר
הדרך של גיא דניאל מתאימה למגוון אוכלוסיה. הדבר המשותף הינו הרצון להתאמן, הרצון לנוע, הרצון להיות פעילים ולהרגיש טוב. דרך התרגול מבוססת על הקשבה לגוף, על תשומת לב מלאה ליכולת הנוכחית של המתאמן תוך חתירה לשיפור המושג בתהליך מאוזן ואפקטיבי. אם אתם מחפשים תחליף לחדר כושר, אם אתם רוצים משהו אחר, דרך עם קבלות שעבדה על מאות מתרגלים, דרך אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית נועדה בדיוק בשבילכם.

גמישות, כוח, תנועה – ומודעות
דרך התרגול, אימון מתקדם – תרבות ספורט ישראלית, משלבת תרגילים ותנועות אחרת שמטרתם היא כיווץ והתארכות גם יחד, לדוגמא, ניתן לראות הבדלי יכולת משמעותיים בין ספורט מקצועי לבין מתאמני חדר כושר והדומאות לכך הן:
- אומנות לחימה מגייסת כל פרט בגוף בכל תנועה ולעומת זאת תנועה בחדר הכושר מגייסת קבוצת שרירים ספציפית בלבד.
- להתעמלות מכשירים נדרשת ריכוז והקשבה לגוף ברמה של מדיטציה המתמקדת בהקשבה לגוף ולמה שיש בתוכו, ולאומת זאת כשמדובר בחדר כושר אנו נוטים להתבונן בקנקן.
- היכולת לבצע תנועה מדויקת ויעילה במשחק ספורט מופקת מאורך השריר והאלסטיות שלו אשר משמרים על בריאותו ויכולתו של הגוף להתפתח ולאומת זאת בכדר הכושר תמצאו מכונות שאחראיות על כיווץ בעיקר.
- האפקטיבית הזאת מספקת הנאה רבה, מעצם היותה של התנועה. האימון מתאים לאנשים שרוצים להתחיל להתאמן בדרך בטוחה ומאוזנת וכן חובבי ספורט מכל התחומים שהגיעו למסקנה כי נחוצה להם תרגול משלים.  

רציתם ספורט איכותי, שמאפשר להפעיל את הגוף בהרמוניה תוך איזון גם לנפש? בואו להכיר ולהתנסות. הצטרפו לגיא, אל המקום שבו תלמדו לנוע בצורה מאוזנת. גופכם כולו יחוש עד מהרה באנרגיה חדשה, של שינוי מבורך דרך תנועה.

בס"ד

074-676-94-56

תנועה לפי הוראות יצרן

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מתחם הספורט, חוף ראשל"צ | מתחם הספורט, מושב בן-שמן

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו