תשומת הלב של ההורים לזמן פעילות ילדיהם הוא במילים אחרות השקעה בפיתוח יכולותיו של הילד במסגרות אשר מעניקות לו את החינוך דרך הגוף – "חינוך גופני". חינוך גופני יתרום לילדינו רבות בחיזוק הביטחון העצמי, פיתוח יכולות חברתיות, בריאות, חיוניות, קשב, ריכוז ועוד.

אנו נוביל את ילדכם בדרך יחודית המשלבת למידת קומבינציות מורכבות אשר יצריכו מהם הקשבה, הבנה ותרגול לצורך פיתוח האינטליגנציה, עמידה באתגרים פיזיים ומנטלים גם יחד, השמת יעדיים והשגתם.
אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית, מזמין את ילדיכם להנות מאימון משולב אשר יקדם את ילדיכם למיצוי הפוטנציאל הטמון בהם בעזרת שיעורי חינוך גופני.

קונספט משולב שמתאים לכל ילד
קונספט אימון המתקדם- תרבות הספורט הישראלית, מורכב מהשילוב האולטימטיבי שבין אומנויות לחימה, התעמלות אולימפית, משחקי כדור ועוד. אצלינו הריכוז מושם על לימוד כילים מעשיים לשם פיתוח יכולתיו של המתרגל דרך שימוש בגוף כמכנה משותף לכל פעולה.
הגוף הוא פונקציה בעל אין סוף משתנים!

כאן, המטרה היא לספק לילדיכם במסגרת שיעורי חינוך גופני קשב, הבנה ויישום הלכה למעשה במגוון האתגרים והמשימות בהם יצטרכו הילדים להתמודד במהלך השיעור. הורים המעוניינים לעזור לילדיהם לקבל את הכילים  להשתמש בגופם בצורה יעילה- אימון פונקציונלי בדרך זו יתן לילדכם את הכלים המעשיים לכך.

מוזמנים להגיע לאימון שיעניק לגופכם את מכלול מרכיבי הכושר הגופני דרך תרגילי שיווי משקל, חיזוק שרירי הליבה, הגמישות בדגש על ההרמוניה שבתנועה.

הקונספט מבוסס על יסוד התנועה היעילה, כפי שמשתקפים במגוון מקצועות הספורט, אומנויות הלחימה, האתלטיקה, היוגה ועוד. מכלול התנועות דרך משחקי שיתוף פעולה יעצים את הנפש והגוף גם יחד באווירה משפחתית וחמה.

כן, גם אתם יכולים!
באימון מתקדם- תרבות ספורט ישראלית, תלמדו להקשיב לגוף ולבצע אימון מאוזן וקשוב לצרכם האישיים, האימון מותאם לכל אחד ללא צורך בניסיון או רקע בספורט.

המכשולים בדרך נועדו כדי לכשל אותנו, הפכו את המכשול לאתגר, עייפות, אדישות, גיל, הרגלים רעים ועוד תירוצים נועדו כדי לתת לכם להבין את המשמעות של פעילות גופנית אשר תוצאותיה הם ההפך המוחלט. פשוט אמרו – כן, גם אנחנו יכולים!

התמדה היא המפתח להתפתחות!

בס"ד

074-676-94-56

שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים

  הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו