הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

מהתפיסה של גיא דניאל, מפתח אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית, שיגרת פעילות גופנית היא רפואה משמרת. כאן תוכלו לספק לעצמכם שיגרה של פעילות גופנית המהווה בסיס איתן לאורך חיים בריא שכן מדובר בתחזוקה שותפת לשם "רפואת הנפש ורפואת הגוף" (ב.המזון).

שיגרת התרגול תשמר על בריאות איתנה, תתרום לתפקוד תקין של:
- מערכת החיסון.
- מערכות חילוף החומרים.
- זרימת הדם.
- התארכות וכיווץ של מערכת השריר וחיזוק השלד.
- נפש מרוממת.
 - חשיבה חדה ומשוחררת.
ובנוסך לכך גם תועיל לסובלים ממוגבלות, כאב או מחלה.

רפואה ובריאות בעיניים הוליסטיות
בעיניים מערביות, הרפואה נועדה לאנשים חולים. מי שחולה, ניגש לרופא לקבלת יעוץ רפואי, להמלצה על ניתוח, תרופה או רפואה שיקומית. אבל אם מסתכלים על הדברים בעיניים הוליסטיות, הרפואה יכולה להיות משהו אחר לגמרי. פעילות גופנית כרפואה משמרת נועדה לאפשר לאנשים בריאים להישאר בריאים ולהתפתח. מדובר ברפואה שעיקרה נועד לצורך שמירה על הבריאות דרך הגוף.
ניתן להשוות את אימון מתקדם- תרבות ספורט ישראלית לתרבויות עתיקות מהמזרח בהם התרגול מתבצע במהלך שיגרת היום-יום באופן שוטף כגון יוגה מהודו, טיי-צי' מיפן, ריקוד הקפוארה מברזיל ועוד.

להשאיר את הגוף פעיל
רפואה משמרת בהכרח תשלול תרופה או פיזיותרפיה ותמקד את תודעתנו במציאות בריאה ומאוזנת. בנוסף לכך, רפואה משמרת מעלה על נס את התרומה האנרגטית כתוצאה מפעילות גופנית במהלך השיגרה. כל אדם, בכל מצב, צריך לשאוף להשאיר את הגוף פעיל ברמת יכולתו האישית. חוסר בתנועה הינו במידה מסוימת קיפאון, חידלון, ניוון וביטול העצמי.

ניתן להשוות אותנו למכשיר הנייד שכן גם אנחנו זקוקים לטעינה. הטעינה שלנו מגיעה מתנועה מגוונת, אכילה מאוזנת ושינה עמוקה בהם הגוף מחדש את מאגרי האנרגיה שבו.

פעם, לאנשים בעלי מוגבלויות המליצו לשכב במיטה וכיום אפילו המדע סבור אחרת, גם לצרכי שיקום תנועה יכולה להיות בין היתר תנועה ספציפית בחדר הכושר על טווחי תנועה מוגבלים או בתרגילי תנועה במכון פיזותרפיה.
אז תנו לדברים לזרום ותתחילו לנוע...

בואו להפעיל את הגוף!
גיא דניאל מפתח אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית, מאמין כי פיתוח היכולות של הגוף מתאים לכל אחד. בדומה לכל אדם גם אנשים שבריאותם לקויה צריכים להפעיל את גופם ולדעת לעבוד עם מוגבלות כזו או אחרת לצורך שיגרת חיים מרווחת ותקינה בעזרת יד מכוונת ומנחה אשר תוביל אותם לעצמאות.

דרך התרגול לוקחת את האימון אל מחוץ לחדר הכושר אל עולם של תנועות מעולם אומנויות הלחימה, תרגילי אתלטיקה אולימפיים ומשחקי הספורט לכדי טכניקת אימון משולב שמתאימה לכל אחד.

כל אדם לפי יכולתו הפיזית והנפשית יתמודד עם מגוון רחב של תנועות ותרגילים בשיעור המשלב פיזיותרפיה דרך תנועה אקראית במרחב, יכולת עמידה בסבל - סיבולת, כיול הגוף דרך תרגילי יציבה, התארכות וכיווץ מערכת השריר והשלד בתנועה נעימה ומענגת.

מוזמנים להגיע למקום בו הדרך היא תוצאה של אורך חיים בריא, פריצת גבולות היכולת והשגת יעדים מנטליים ופיזיים שמטרתה היא קידום היכולות והענקת תחושת הישג שמבוססת על שיתוף פעולה בו תמיד שני הצדדים מרווחים.
בנוסף, במקום ניתן לקבל בנוסף אימון אישי אחד על אחד.

בס"ד

074-676-94-56

רפואה משמרת

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מתחם הספורט, חוף ראשל"צ | מתחם הספורט, מושב בן-שמן

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו