074-767-94-56

בס"ד

 
  הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

מהתפיסה שלנו באימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית, שיגרת הפעילות גופנית שלנו היא רפואה משמרת. כאן תוכלו לספק לעצמכם שיגרה של פעילות גופנית המהווה בסיס איתן לאורך חיים בריא שכן מדובר בתחזוקה שותפת לשם רפואת הנפש ורפואת הגוף.

שיגרת התרגול תשמר על בריאות איתנה, תתרום לתפקוד תקין של:
- מערכת החיסון.
- מערכות חילוף החומרים.
- זרימת הדם.
- התארכות וכיווץ של מערכת השריר וחיזוק השלד.
- נפש מרוממת.
 - חשיבה חדה ומשוחררת.
ובנוסך לכך גם תועיל לסובלים ממוגבלות, כאב או מחלה.

רפואה ובריאות בעיניים הוליסטיות
בעיניים מערביות, הרפואה נועדה לאנשים חולים. מי שחולה, ניגש לרופא לקבלת יעוץ רפואי, להמלצה על ניתוח, תרופה או רפואה שיקומית. אבל אם מסתכלים על הדברים בעיניים הוליסטיות, הרפואה יכולה להיות משהו אחר לגמרי. פעילות גופנית כרפואה משמרת נועדה לאפשר לאנשים בריאים להישאר בריאים ולהתפתח. מדובר ברפואה שעיקרה נועד לצורך שמירה על הבריאות דרך הגוף.
ניתן להשוות את אימון מתקדם- תרבות ספורט ישראלית לתרבויות עתיקות מהמזרח בהם התרגול מתבצע במהלך שיגרת היום-יום באופן שוטף כגון יוגה מהודו, טיי-צי' מיפן, ריקוד הקפוארה מברזיל ועוד.

פעילות גופנית- הבסיס לרפואת הגוף (מספרו של הרמב"ם- הנהגת הבריאות וספר המדע)
"ההתעמלות היא העיקר הגדול בהתמדת הבריאות ובדחיית רוב החולאים... ההתנועעות וההתעמלות ידחה נזק, רוב ההנהגות הרעות אשר יתנהגו בהם רוב האנשים" (מספרו של הרמב"ם- הנהגת הבריאות וספר המדע).
לדברי הרמב"ם- התעמלות כרפואה משמרת תייצר לנו מציאות בריאה ומאוזנת. 
כפי שניתן לללמוד מגדול הרופאים, הרפואה מעלה על נס את התרומה האנרגטית של פעילות גופנית במהלך השיגרה. כל אדם, בכל מצב, צריך לשאוף להשאיר את הגוף פעיל ברמת יכולתו האישית לעומת זאת חוסר בתנועה הינו במידה מסוימת מביא ל: קיפאון, חידלון, ניוון וביטול עצמי.
הטעינה שלנו מגיעה מתנועה מגוונת, אכילה מאוזנת ושינה עמוקה בהם הגוף מחדש את מאגרי האנרגיה שבו.

אז בואו ניתן לדברים לזרום ונתחיל לנוע...

בואו להפעיל את הגוף
אנחנו באימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית, מזמינים כל אחד מכם להפעיל את הגוף ולדעת לעבוד עם מוגבלות כזו או אחרת לצורך שיגרת חיים מרווחת ותקינה בעזרת יד מכוונת ומנחה אשר תוביל אותם לשיפור הקיים.

דרך התרגול לוקחת את האימון אל מחוץ לחדרי הכושר אל עולם של תנועות מעולם אומנויות הלחימה, תרגילי אתלטיקה אולימפיים ומשחקי כדור לכדי טכניקת אימון משולב שמתאימה לכל אחד.

כל אדם לפי יכולתו הפיזית והנפשית יתמודד עם מגוון רחב של תנועות ותרגילים בשיעור המשלב תרגילי פיזיותרפיה דרך תנועה אקראית במרחב, פיתוח הסיבולת, כיול הגוף דרך תרגילי יציבה, התארכות וכיווץ מערכת השריר והשלד בתנועה ומתיאת איזור הנוחות.

מוזמנים להגיע למקום בו הדרך היא תוצאה של אורך חיים בריא, פריצת גבולות היכולת והשגת יעדים מנטליים ופיזיים שמטרתה היא קידום היכולות והענקת תחושת הישג שמבוססת על שיתוף פעולה בו תמיד שני הצדדים מרווחים.

בס"ד

074-676-94-56

רפואה משמרת

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט

074-767-94-56

Guydaniel84@gmail.com