על הדרך

את המסע בעולם התנועה התחלתי בעודי ילד חובב טיולים משפחתיים בחיק הטבע, חוגי טניס, טניס שולחן, כדורגל ועוד, כשלנגד עיניי הורי עמדה הסיסמא שאותה לקחתי כסיסמא לחיים, "ההנאה מפעילות גופנית היא המפתח להתמדה".
לאחר 12 שנות לימוד התגייסתי לצה"ל ובמשך 3 שנים שירתתי כלוחם ומפקד בגדוד 890 של חטיבת הצנחנים, מהשירות הקרבי למדתי המון על עצמי, על נקודות החוזקה וחולשה, על התמודדות מול קשיים פיזיים ומנטליים, משמעותה של "אחוות אחים", נתינה וחברות הדדית שלא נמדדת בדבר.
כמו כל לוחם מצוי, אחרי תקופה מאתגרת שכזו מצאתי את עצמי בקצה השני של העולם בטיול חוייתי ועוצר נשימה בדרום אמריקה שעד היום מעלה בי חיוך בכל זיכרון.
ותנחשו מה היה השלב הבא, כן, מאמין שנחשתם נכון, לימודי תואר באונוברסיטה הפתוחה, וכך, במטרה לעתיד מובטח התחלתי את לימודי ראיית החשבון במקביל לעבודת מלצרות למשך תקופה של 7 שנים. במהלך תקופה זו למדתי על בשרי את הקשר החיובי בין פעילות גופנית לתוצאות בלימודים.
כשסיימתי את לימודי ראיית החשבון וההתמחות החלה בארץ להתפתח תרבות אימון חדשה, האימון הפונקציונלי, שמשכה אותי והגעתי עם עצמי לתובנה, "זהו היעוד שלך! תן לזה ניסיון", כשהמטרה העומדת לפני היא לעסוק בבריאות הגוף דרך פעילות גופנית וכך התחלתי את דרכי כמאמן כושר.
אם הרבה לבטים והמון אמונה התחילה לה דרך חדשה והתחלתי את דרכי בשיעורי אימון פונקציונלי בפרקים, בבתים פרטיים, בחצר האחורית של ביתי ובערך בכל מקום שהייתה קבוצה של מתעניינים. בתקופה קצרה זו העברתי אימונים בתל אביב, אימונים בגן יבנה, אימונים בלוד, אימונים בישובי גזר, אימונים במודיעין ובראשל"צ.
את המסע התחלתי במתאמן הראשון שהאמין בי,  וכשראיתי את תגובתו הרגשתי הרגשה של סיפוק ומימוש עצמי אדירים שנתנתו רוח גבית ותיאבון לפרוץ את היעדים הבאים. לאחר תקופה קצרה נפתחה לה "קבוצת הבוקר של גיא" בבנק לאומי שהלכה וגדלה לעשרות מתאמנים שנהנים מפעילות גופנית מגוונת, מפגש חברתי ואתגר אישי תוך מיצוי הפוטנציל המקסימלי מכל מתאמן ומתאמן.
לאחר תקופה קצרה הבנתי שהשלב הבא הוא מקום קבע שאוכל לאמן בו ולהוציא מאנשים את המיטב שיש בהם, וכך נולד SPORTRAVE מודיעין, המקום לאימונים פונקציונלים, אז כמו בכל דרך, ישנה התחלה, וכך ממתאמן למתאמן נולדה לה קהילה מדהימה של גברים נשים וטף שהמכנה המשותף שלהם היה "האימון היומי" באווירה חמה ומשפחתית.

כיום לאחר שנים של עיסוק, מחקר ופיתוח בפעילות גופנית ליקטתי דרך שמהותה היא הקשבה לגוף תוך פיתוח יכולות פיזיות ומנטליות במטרה להפוך אותה לדרך חיים לכל אחד ואחת מכם, הרשו לי להציג בפניכם את "אימון מתקדם- תרבות ספורט ישראלית".

ברוכים הבאים,
אימון מהנה,
גיא דניאלבס"ד

074-676-94-56

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מתחם הספורט, מושב בן-שמן

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו