הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

על "חוק העדר" בטח יצע לכם לשמוע לפחות פעם, אז נכון הוא הדבר, כמו בטבע גם האדם הינו ייצור חברותי שמתפתח בחברה וניזון ממנה. ספורט חברתי מתאים לכל מי שאוהב להימצא בחברה, אוהב לבלות ביחד, לשוחח עם חברים, ללמוד, לשחק ולהתפתח. פעילות חברתית תורמת רבות בכל תחום אשר נרצה להתקדם שכן היכולת של הקבוצה הינה כוח עצום אשר נותן לנו מוטיבציה, יכולת התחקות, הנאה מאנרגיה של אדם אחר הממוקד באותה במטרה וכך נוצר שיתוף הפעולה, לדוגמא: משחק מטקות, ריקודי עם, דוקים וכו'...

ספורט למשל. אם אתם מרגישים שאתם פעילים פחות מכפי שהייתם רוצים, ספורט חברותי יוכל להעניק לכם את האנרגיה להתמיד בפעילות גופנית. אם אתם מבינים כי הספורט חשוב מאוד לבריאותכם, אך מכון כושר או הנפת משקולות לא מדברים אליכם, ספורט חברותי יאפשר לכם לקבל אנרגיה מחודשת מאימון משותף.

רוצים להתאמן יחד, באופן מקצועי, בריא, איכותי ומהנה? גיא דניאל, אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית, מעביר אימונים לכל הגילאים. ספורט חברותי מתאים לילדים. ספורט חברותי מתאים לבני נוער. ספורט חברותי מתאים למבוגרים. וללא ספק, טוב וחשוב גם לאנשים בני הגיל השלישי. גם ספורטאים מקצועיים מכירים בתועלת של אימונים משותפים. הם נותנים מוטיבציה, אנרגיה, חשק להמשיך, להתמיד, להצליח.

האני מאמין של גיא דניאל
גיא דניאל פיתח דרך אשר מאגדת בתוכה בין היתר אומנויות לחימה, התעמלות מכשירים ומשחקי ספורט, מתוך הבנה כי הגוף שלנו מעצם טבעו משתוקק לתנועה לצורך השרדותו!
מיקוד כל פעולה במודעות לגוף דרך הקשבה לנשימה, יכולת פיתוח האינטליגנציה דרך זיכרון שרירי, פיתוח יכולות קשב וריכוז בתנועה ובמשחקים המצריכים שיתוף פעולה ויוצרים חווית ספורט חברותי – כיף, נעים, מועיל ובריא.
האני מאמין של גיא דניאל מבוסס על ניסיון רב שנים, בעבודה עם כל הגילאים, עם מגוון יכולות ממתחילים ועד מתקדמים.

ספורט בחברה טובה
הקונספט הייחודי שפיתח גיא לאורך שנים יעניק גם לכם איכות של ספורט ברמה אחרת. שיתוף פעולה ספורטיבי וחווייתי. אימונים פונקציונליים שתורמים לבריאותכם גם לאחר שכל אימון מסתיים. ספורט חברותי שיכול לתרום למראה גוף אסטטי. חיזוק ריצפת האגן, עמוד שידרה גמיש וליבה איתנה. ספורט שיאפשר לכם להכיר אנשים חדשים, חוויות חדשות, השמת יעדים ופריצת גבולות היכולת. 

בקיצור ספורט אמיתי!

בס"ד

074-676-94-56

ספורט חברותי

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מתחם הספורט, מושב בן-שמן

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו