הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

מאמן כושר ותזונה אישי

מאמן כושר ותזונה אישי נועד להבטיח לנו אימוני כושר מקצועיים תחת גורם מוסמך ובעל הכשרה מתאימה בתחום הכושר והתזונה. מאמן כושר ותשונה אישי מספק למתאמנים עידוד ומוטיבציה המאפשרים התמדה והגעה להישגים והמטרות הרצויים. כושר גופני ותזונה נכונה הינם שני תחומים אשר הולכים בד בבד ולא ניתן להפרידם. מאמן כושר ותזונה אישי יעניק לכם את כל הכלים והכישורים הנדרשים לשם חיטוב הגוף ושמירה על משקל מאוזן כחלק מאורח חיים בריא התורם רבות לאיכות חיינו.

מאמן אישי להרזיה

אימון כושר ותשונה אישי הינו מאמן תזונה וכן מאמן אישי להרזיה. ההתאמה לצרכים הספציפיים של המתאמנים הינה חיונית וזאת על מנת להתאים את שיטת וסוגי האימון היעילים ביותר לשם הגעה לתוצאות מיטביות במהירות. מאמן אישי להרזיה משלב מתן דגש כל פיתוח מסת שריר וזאת על מנת לעודד את הגוף לשרוף שומנים עודפים לשם בניית השריר ולמעשה זהו תהליך ההרזיה הבריא והנכון ביותר לגוף. מאמן כושר ותזונה אישי יבנה עבורכם תפריט מאוזן ובריא אשר מהווה מרכיב משלים ליצירת התנהלות ואורח חיים בריאים ונכונים. מאמן תזונה יקפיד על אכילה מאוזנת בשילוב של שריפת קלוריות על מנת ליצור מאזן קלורי שלילי שמשמעותו הינה הוצאת יותר קלוריות מאלה אשר נצרכות.

מאמן תזונה

מאמן כושר ותזונה אישי יקל עליכם של שמירת מסגרת האימונים תחת משמעת עצמית וכן ידאג להגברת המוטיבציה לחיזוק כוח הרצון. מאמן תזונה ילווה אתכם בכל רגע וינחה אתכם באשר לתפריט הבריא והמתאים לשם השגת התוצאות הטובות ביותר עבורכם. מאמן כושר ותזונה אישי יכול להגיע גם לביתכם ולהעביר לכם אימון פרטי בתנאים הנוחים ביותר עבורכם וזאת תוך ליווי צמוד לשמירה על אכילה מאוזנת הכוללת את כל המרכיבים החיוניים מתוך יצירה של מערך קלורי נכון המותאם לשגרת האימונים.

אכילה מאוזנת

מכון אימון מתקדם בניהולו והדרכתו של גיא דניאל מציע למתאמנים מגוון רחב של סוגי אימונים ושיטות אימון ייחודיות ועדכניות. אצלנו במכון הבריאות והכושר אימון מתקדם תוכלו ליהנות בין היתר מהדרכה של מאמן כושר ותזונה אישי, מאמן אישי להרזיה, מאמן תזונה ועוד וכל זאת בדרך לבנייה של אורח חיים בריא, שמירה על כושר גופני ועל אכילה מאוזנת לשמירה על תוצאות מיטביות לאורך זמן.
 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו