הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

מאמן כושר אישי לילדים

אם בעבר תקופת הילדות הייתה מתמקדת בפעילות בסביבה החיצונית במשחקי מחבואים, תופסת וכדומה, הרי שבשנות האלפיים, הילדים יושבים שעות רבות מול המסכים השונים במצב סטטי ומבלי לחוות את חוויות הילדות המוכרות לדור ההורים. כיום, פעילות הילדים המרכזית הינה מול המחשב והטלפון החכם, כאשר פעילות גופנית עברה לנחלתם של החוגים כמעט באופן בלעדי. מאמן כושר אישי לילדים יספק לילדכם חוויה מאתגרת ומהנה של פעילות וכושר גופני החיוניים להתפתחותם התקינה ולרכישת כישורים וכלים אשר יתרמו להם בעתיד.

מאמן כושר לילדים

אורח החיים המודרני וההרגלים הנובעים ממנו השתנו בהשוואה לעבר וכך גם התפריט שעבר מאוכל ביתי עשיר לאוכל מהיר, מוכן וקפוא מהסופר. מאמן כושר אישי לילדים יתאים לילדים תפריט מאוזן ובריא הכולל את כל הערכים התזונתיים החשובים של מזון טרי. על מנת להקנות ילדינו הרגלים נכונים לאורח חיים בריא, הרי מאמן כושר אישי לילדים מטמיע התנהלות נכונה הכוללת שגרת אימונים בריאה והרגלי תזונה נאותים. מאמן כושר לילדים יתאים תכנית אימונים ספציפית לגיל הילד, שכן אימוני כושר לילדים הינם שונים מאלה המתאימים למבוגרים. מאמן כושר לילדים מתמקד בפעילות התורמת להתפתחות הגוף המצוי עוד בשלבי גדילה. מאמן כושר אישי לילדים יבסס את עבודתו המקצועית על סיבולת לב ריאה ומבנה הגוף במטרה ליצור איזון נכון בין רקמות שומן לתאי שריר.

מאמן אישי לילדים

מאמן אישי לילדים יבסס את האימון בראש ובראשונה על הנאה, שכן מדובר בקריטריון החשוב ביותר בתכנית האימונים לילד. מאמן אישי לילדים מכיר היטב את רצונותיהם והעדפותיהם של הילדים ויאפשר להם ליהנות מפעילות בריאה מתוך בחירה ומוטיבציה גבוהה. ההנאה מהווה מרכיב חשוב והיא אשר תאפשר לילד לשמור על כושר גופני כחלק משגרת חייו גם לאורך שנים קדימה. אימון אישי לילדים כולל את האלמנטים התורמים ומשפיעים על מבנה הגוף, תרגילי קואורדינציה, יציבה נכונה וזקופה וסיבולת לב ריאה.

אימון אישי לילדים

מכון אימון מתקדם בהובלתו והדרכתו של גיא דניאל מציע מגוון סוגי אימונים בשיטות חדשניות המתאימים לכל קבוצות הגיל השונות. אנו מתאימים תכנית אימונים בהתאמה אישית המתוכננת בידי מאמן כושר אישי לילדים וכוללת אימון אישי לילדים בידי מאמן אישי לילדים בעל הכשרה והסמכה מקצועית מתאימה.

 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו