הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

כושר קרבי

רבים מבני הנוער המקבלים צו ראשון הינם בעלי מוטיבציה לתרום מעצמם בשירות קרבי ומשמעותי. גיוס ליחידות הקרביות בצה"ל דורש הכנה פיזית ונפשית לקראת הגיבושים השונים ליחידות המובחרות. על מנת להתכונן כראוי לשירות הקרבי המלווה במאמץ גופני והתגלות נפשית, הרי שאימוני כושר קרבי מספקים לנערים אפשרות לחוות פעילות מאתגרת המכינה אותם באופן מיטבי לשירות בצה"ל.

שיעורי כושר קרבי

אימוני כושר קרבי והכנה לצה"ל בנויים מקבוצה הכוללת מדריך ששירת ביחידה קרבית ועבר גיבושים ושירות ביחידות מובחרות. אימוני כושר קרבי כוללים שיעורי כושר קרבי המכילים את כל האלמנטים הגופניים והנפשיים עליהם יש לתת דגש לקראת הגיוס. כושר קרבי כולל תרגילים ואימונים שונים ומגוונים בדרגות קושי עולות המעלים את הסיכוי של מתגייסים להגיע ליחידות קרביות מובילות. שיעורי כושר קרבי מספקים הכנה נפשית בעזרת סימולציה של מצבים בהם נתקל ואיתם מתמודד כל חייל ביחידה קרבית. כושר קרבי מכיל מרכיב של שיעורי כוח מתוך דגש על סיבולת שריר ויכולת להרמה ונשיאה של משקלים משמעותיים למרחקים גדולים.

שיעורי כוח

אימוני כושר קרבי נועדו לפתח את הכושר הגופני בשילוב של הכנה נפשית וחיזוק הפן המנטלי וזאת במטרה שהחייל הצעיר יכול לעמוד בהצלחה באתגרים המצפים לו ולהתמודד כראוי עם מצבים מורכבים במסגרת השירות הקרבי. מאמן אישי כושר המתמחה בתחום כושר קרבי מספק לבני הנוער בעלי המוטיבציה הגבוהה, אפשרות לרכישת כלים ספציפיים ומועילים לקרת השירות. הכנה נכונה הכוללת שיעורי כוח וכן שיעורי כושר קרבי מתמקדים באימונים ייעודיים המותאמים ומתוכננים לאימוני הכושר הצה"ליים וזאת תוך חיזוק הצד המנטלי. מאמן אישי כושר קרבי הינו בעל ניסיון וידע להוביל קבוצה של מתאמנים צעירים ולהכינה באופן הטוב ביותר לקראת שירות ביחידה קרבית בצה"ל.

מאמן אישי כושר

מכון אימון מתקדם מציע מגוון רחב של אימונים בשיטות המתעדכנות כל העת וזאת בהתאמה למגוון סוגי אוכלוסיות וקבוצות גיל. מכון אימון מתקדם מציע אימוני כושר קרבי, שיעורי כושר קרבי, שיעורי כוח וזאת בהדרכתו של מאמן אישי כושר קרבי המכיר מניסיון את כל המרכיבים הדרושים להצלחתם של המתאמנים הצעירים בדרך לשירות משמעותי בצבא.
 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו