הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

הקשבה לגוף

אורח החיים המודרני מלווה בלחצים גדולים, מתח ותחושה של מרדף בלתי פוסק, אחת הדרכים להתמודד עם השגרה הלחוצה שלרובנו היא לעצור מדי פעם ולהקשיב לגוף. שמיעה וקליטה של צלילים אינה בהכרח הקשבה, לשם הקשבה לגוף יש צורך להיכנס פנימה עמוקות ולפתח את הכלים המשפיעים על רמת הקשב ולעשות בהם שימוש נכון לשם הקשבה לגוף. הקשבה לגוף נעשית מתוך בחירה מודעת המפנה את תשומת הלב לתחושות ורגשות, פיתוח של יכולות אלה תורם לנו לקלוט, להבין ולהפנים הן מסרים חיצוניים ובעיקר את אלה הפנימיים והחבויים בעומק הלב והנשמה.

התמקדות בנשימה עמוקה

על פי תורות המזרח, חייו של אדם נמדדים לא רק על פי מספר השנים שהוא חי, אלא לפי מספר הנשימות אשר הוקצבו לו. התמקדות בנשימה עמוקה כחלק מתהליך של הקשבה לגוף, מסייעת להארכת תוחלת החיים ולשיפור האיזון הפנימי, הפיזי והרוחני שלנו. התמקדות בנשימה עמוקה נחשבת כפעולה יעילה וחיונית גם בקרב החוגים המדעיים, אולם רובנו לא מקדישים תשומת לב מספיקה לאחד מהליכי החיים החשובים ביותר. התמקדות בנשימה מאוזנת הינה משחררת, כאשר התהליך הינו רצוני ואוטונומי כאחד. התמקדות בנשימה מאוזנת כוללת שליטה על קצב הנשימה, על עומקה ועל איכותה וזאת מתוך וויתור על שליטה והעברתה לגוף. נשימה מאוזנת הינה תהליך נרכש אשר ניתן לתרגלו וללומדו.

התמקדות בנשימה מאוזנת

חשוב להבין כי כל מצב נפשי משפיע על הנשימה. התמקדות בנשימה לגוף הינו כלי חיוני ויעיל המאפשר הקשבה לגוף. תרגול של נשימה מאוזנת יאפשר לנו להתמודד עם מצבי לחץ וחרדה באופן טוב יותר וזאת בזכות נשימה נכונה אשר באופן טבעי הופכת למהירה וקטועה בשעת לחץ. התמקדות בנשימה מאוזנת תספק לנו כלי איכותי לשמירה על שלווה גם במצבים בעייתיים וזאת לאור התרגול והתמקדות בנשימה ארוכה, איטית וזורמת.

נשימה מאוזנת

מכון הבריאות והכושר אימון מתקדם מאמין בדרך של הקשבה לגוף ואימונים המבוססים על תנועה של הגוף. מכון אימון מתקדם בניהולו והדרכתו של גיא דניאל מתאימה תכניות אימון אישיות המתחדשות כל העת, כאשר כל אימון הינו חוויה מאתגרת ומהנה בדרך הנכונה להשגת התוצאות הרצויות. אצלנו תוכלו ללמוד ולרכוש כלים חיוניים לשמירה על איזון הגוף והנפש בדרך של הקשבה לגוף תוך התמקדות בנשימה מאוזנת.
 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו