הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

הצורך שלנו בתנועה הוא צורך בסיסי וראשוני.  החברה המודרנית ועולם העבודה במידה רבה מדכאים את הצורך הזה. בבית הספר, רוב הזמן הילדים יושבים, חשוב לציין בהקשר זה שילדינו מתפתחים בתנועה, לדוגמא, ניתן לראות שילד אשר פעיל בשגרת היום יום יגיע לתוצאות גבוהות יותר בלימודים מאשר היה יושב מול הטלויזיה או על המחשב באותו הזמן.

כמבוגרים, אנו לא שונים מילדינו שכן אנו תמיד ממשיכים להתפתח ולכן חשוב לשמר על יכולתיו של הגוף דרך שיגרת פעילות גופנית כרפואה משמרת ומשלימה לבריאות הנפש והגוף. הקידמה והנוחיות גורמים לנו לבלות את רוב שעות היום בישיבה, כשאנו יושבים מול המחשב, יושבים במכונית, יושבים על הספה מול הטלוויזיה ועוד.

אם אתם מרגישים בפנים כיצד הצורך בתנועה רוצה לפרוץ החוצה, דרך התרגול של גיא דניאל תאפשר לכם למלא את הצורך הזה, באימון אפקטיבי, יעיל ושונה מכל מה שהכרתם. ברוכים הבאים לאימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית.

במקום תנועה ספציפית, תנועה הרמונית
אנשים מוצאים את עצמם מבצעים יום יום סט של תנועות המספקות מענה לצורך שלנו בתנועה בצורה מאוד ספציפית, שבמידה רבה מתקיימת במכוני כושר, חשוב בהקשר זה לציין שככל ש"נתקיל" את גופינו במגוון רחב יותר של תנועות כך הוא יתפתח ויתחזק במכלול המשימות שנכניס למאגר המידע שלנו. ניתן לראות זאת אצל מתרגלי עבר שעסקו בתחום ספורט מסוים, לגופם הרבה יותר קל ללמוד מחדש תנועה שהגוף מכיר גם אם עברו  מספר שנים.
את הצורך האמיתי והפנימי שלנו בתנועה יש למלא בתנועה הרמונית ובמגוון רחב של תנועות ככל האפשר, כי מה שלא מפעילים, הולך ומתנוון. אם אתם מרגישים שאתם רוצים להחזיר את החיים אל הגוף שלכם, אם אתם רוצים להבין מהו אימון פונקציונלי אמיתי ומהי תנועה יעילה והרמונית, דרך התרגול של גיא דניאל תעניק לכם בדיוק את מה שחיפשתם.

תנועה היא הנאה
כדי למלא באמת את הצורך שלנו בתנועה, כדאי לזכור כמה עקרונות:
• תנועה היא הנאה- שמטרתה לחזק את הגוף. התנועה כשלעצמה יכולה וצריכה להסב לנו הנאה, ריכוז, מיקוד, לצד שיפור יכולות שיגרת היום יום.
• התקדמות- ההתקדמות של גופינו מגיעה מטעויות ותיקונם ע"י תרגול, הדרך שלנו לתקן היא היכולת שלנו להתפתח, התמדה בשיגרת תרגול יום יומי מאפשרת התקדמות במסלול בטוח.
• הקשבה לגוף ולנשימה- "תנועה מתוך מודעות היא התנועה האידאלית".

הדרך של גיא דניאל, מתאימה לצעירים, נוער, מבוגרים גם יחד ובין היתר גם לספורטאים ולבעל מקצוע העוסקים בתחום. בעזרת הטכניקה, תוכלו לפתח טוב יותר את היכולת הפיזית, להפיק תועלת ממגוון עקרונות, השאובים מעולמות התנועה השונים כמו ספורט, משחקים, ריקוד, אומנויות לחימה, יוגה וכיוצא בזה. אתם מוזמים להצטרף אל אימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית: אימון אפקטיבי והרמוני.
הנאה מאימון הינה המפתח להתמדה שהינה המפתח להתפתחות!

בס"ד

074-676-94-56

הצורך שלנו בתנועה

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

שדרות המלאכות 12, מודיעין רעות

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו