074-767-94-56

בס"ד

 
  הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

הצורך שלנו בתנועה הוא צורך בסיסי, עם התקדמות  החברה המודרנית ועולם העבודה נוצר יחס שלילי בין התקדמות הטכנולוגיה לבין תנועת הגוף למלא את צרכינו, לדוג:את  תנועת האדם ממקום למקום (נדידה) החליפו כלי התחבורה והתעופה. את התופעה אפשר לראות באופן ניכר בהשוואה בין המציאות העכשווית שכוללת בעיקר משחקים מול מסכים לחוויות בילדות של ילידי שנות ה-80 שכל משחק בשכונה היה מפגש חברתי מרתק וכך נבנו להם כישורי התקשורת בין אישית בדרך של משחקי תופסת, מחבואים, חמור חדש, חמש אבנים ועוד רבים וטובים. בבית הספר ומול המחשיר הנייד ילידנו נמצאים רוב הזמן בחוסר תנועה, חשוב לציין בהקשר זה שילדינו מתפתחים בתנועה, לדוגמא, ניתן לראות שילד אשר פעיל בשגרת היום יום יגיע לתוצאות גבוהות יותר באופן ניכר בלימודים מאשר היה יושב מול המסך.

כמבוגרים, אנו לא שונים מילדינו שכן אנו תמיד ממשיכים להתפתח בכל שלב בחיינו ולכן חשוב לשמר על יכולתיו של הגוף דרך שיגרת פעילות גופנית כרפואה משמרת ומשלימה לבריאות הנפש והגוף. כשהקידמה והנוחיות גורמים לנו לבלות את רוב שעות היום בחוסר תנועה חשוב לפתח את המודעות לפעילות גופנית והשלכותיה.

אם אתם מרגישים בפנים כיצד הצורך בתנועה רוצה לפרוץ החוצה, דרך התרגול שלנו תאפשר לכם למלא את הצורך הזה, באימון אפקטיבי, יעיל ושונה מכל מה שהכרתם. ברוכים הבאים לאימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית.

תנועה הרמונית 
בדר"כ שיגרת הפעילות של האדם הממוצע כוללת בתוכה תנועות בצורה מאוד ספציפית, שבמידה רבה מתקיימת במכוני כושר, חשוב בהקשר זה לציין שככל ש"נתקיל" את גופינו במגוון רחב יותר של תנועות כך הוא יתפתח ויתחזק במכלול המשימות שנכניס למאגר המידע שלו. ניתן לראות זאת אצל מתרגלי עבר שעסקו בתחום ספורט מסוים, לגופם הרבה יותר קל ללמוד תנועה שהגוף מכיר גם אם עברו  מספר שנים, ממש כמו רכיבה על אופניים.
את הצורך האמיתי והפנימי שלנו בתנועה יש למלא בתנועה הרמונית ובמגוון רחב של תנועות ככל האפשר, למערכת שלנו יש את היכולת להתפתח מתנועה ובאותה מידה המערכת יכולה להתנוון ממחסור בה. אם אתם מרגישים שאתם רוצים להחזיר את החיים אל הגוף שלכם, אם אתם רוצים להבין מהו אימון פונקציונלי אמיתי ומהי תנועה יעילה והרמונית, דרך התרגול של גיא דניאל תעניק לכם בדיוק את מה שחיפשתם.

תנועה היא הנאה
כדי למלא באמת את הצורך שלנו בתנועה, כדאי לזכור כמה עקרונות:
• תנועה היא הנאה- שמטרתה לחזק את הגוף. התנועה כשלעצמה יכולה וצריכה להסב לנו הנאה, ריכוז, מיקוד, לצד שיפור יכולות שיגרת היום יום.
• התקדמות- ההתקדמות של גופינו מגיעה מטעויות ותיקונם ע"י תרגול, הדרך שלנו לתקן היא היכולת שלנו להתפתח, התמדה בשיגרת תרגול יום יומי מאפשרת תהליך של התקדמות במסלול בטוח עם בסיס איכותי ויציב.
• הקשבה לגוף ולנשימה- "תנועה מתוך מודעות היא התנועה האידאלית".

הדרך שלנו, מתאימה לצעירים, נוער, מבוגרים גם יחד ובין היתר גם לספורטאים ולבעל מקצוע העוסקים בתחום. בעזרת הטכניקה, תוכלו לפתח  את היכולתכם הפיזיות והמנטליות, להפיק תועלת ממגוון עקרונות האימון בשיגרת היום-יום. ההשראה לתוכנית האימון שאובה התעמלות מכשירים, משחקי כדור, אומנויות לחימה, ריקוד, יוגה ועוד שלהם מכנה משותף אחד ויחיד. 
מוזמים להצטרף לאימון מתקדם - תרבות ספורט ישראלית: אימון אפקטיבי והרמוני.
הנאה מאימון הינה המפתח להתמדה שהינה המפתח להתפתחות!

בס"ד

074-676-94-56

הצורך שלנו בתנועה

 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט
לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסט לחץ כאן לעריכת טקסטלחץ כאן לעריכת טקסט

074-767-94-56

Guydaniel84@gmail.com