הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

הכנה לצה"ל

הכנה לצה"ל הינה בעלת חשיבות רבה בעבור מתגייסים המעוניינים לשרת ביחידות קרביות ומובחרות. אימוני כושר קרבי כמרכיב של הכנה לצה"ל מאפשרים לבני הנוער להתכונן כראוי לגיבושים המפרכים ובכך להגדיל את סיכוייהם לשרת ביחידות מובחרות כחלק משירות משמעותי בצה"ל. הכנה לצה"ל מתמקדת באימוני כושר מיוחדים וייעודיים המותאמים לאימוני הכושר הצבאיים וכוללים גם הכנה מנטלית.

הכנה לצה"ל מתבצעת על ידי מדריכי כושר קרבי מנוסים ובעלי ידע וניסיון בשירות קרבי. הכנה לצה"ל מבוססת על תכנית האימונים בצה"לית וכוללת דגש על חיזוק הכוח, הסיבולת, המשמעת ויכולת ההתמדה של בני הנוער. כלים אלה מספקים למתגייסים הטריים אפשרות להתמודד עם מצבים מורכבים וקשים ולצלוח אתגרים שונים במהלך השירות הקרבי המאתגר. הכנה לצה"ל מבוססת על אימונים בעלי דרגות קושי העולות בהדרגה וכן הקנייה של כישורים מנטליים ופיזיים אשר ישמשו את המתאמנים במגוון הפעילויות שלהם במהלך השירות.

אימון נשים

הכנה לצה"ל מעוברת על ידי מאמן אישי לבני נוער המעביר אימון נשים וכן אימון גברים המבוססים על האלמנטים הדרושים לבני הנוער לקראת הגיוס ועל הקשיים השונים בהם ייתקלו. הכנה לצה"ל הכוללת אימון נשים הפכה למבוקשת במיוחד במהלך השנים האחרונות וזאת נוכח האפשרות והנכונות של נשים רבות להתגייס לשירות קרבי ולתרום לצבע בשירות משמעותי. אימון נשים מבוסס על המרכיבים הדרושים לנערות להפוך ללוחמות ללא חת הן מבחינת הכושר הגופני, היכולות הפיזיות והסיבולת והן מבחינת הכושר המנטלי, המוטיבציה ויכולת ההתמדה והעמידה בפני אתגרים.

אימון גברים

אימון גברים בידי מאמן כושר לבני נוער מתאים לכל מי שמעוניין להתחזק לקראת השירות הצבאי. האימונים מותאמים לנתונים האישיים של המתאמנים ומצבם הפיזי ומאפשר לכל מי שמתכונן לגיוס לפתח את יכולותיו וזאת בצורה הדרגתית ומאוזנת.

מאמן אישי לבני נוער

מכון אימון מתקדם בהדרכתו והובלתו של גיא דניאל מציע אימוני הכנה לצה"ל הכוללים אימון נשים וכן אימון גברים בהדרכת מאמן אישי לבני נוער בעל ניסיון קרבי. אנו במכון מתקדם מקפידים להתעדכן בתוכניות האימון כל העת וזאת על מנת להכין את בני הנוער בצורה המיטבית לקראת שירות קרבי בצה"ל.
 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו