הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

אימון trx למתחילים

אימון TRX למתחילים מספק מענה כולל ומשולב למגוון היכולות הפיזיות לשם שיפור הכושר הגופני. אימון TRX מפתח סיבולת, כוח, יציבות, גמישות, איזון ושרירי ליבה ובשל כך מדובר באימון אפקטיבי במיוחד. אימוני הטי אר אקס מפעילים את שרירי הליבה שלנו וגורמים להם לעבוד באופן רצוף במהלך האימון. אימון TRX למתחילים שם דגש על השריר הרחב הבטני וכן השריריים המייצבים האחרים, כאשר כל שינוי בתנוחת הגוף יכול להקשות או להקל על ביצוע התרגיל. בזכות הדינמיות ויכולת ההתאמה של רמת הקושי, אימוני טי אר אקס הפכו לפופולריים במיוחד בשנים האחרונות, כאשר הם מאפשרים לאתגר את הגוף ולעבור מרמת אימון  TRXלמתחילים לדרגות קושי הולכות ועולות.

אימון TRX למתקדמים

אימון TRX למתחילים מתאים לכולם, בין אם מדובר בחובבי היוגה והפילאטיס ובין אם באצנים, רוכבי אופניים וכל מי שמעוניין לשפר את הסיבולת שלו לחזק את גופו. אימון טי אר אקס למתחילים מצוין גם עבור מי שמתחיל זה עתה באימוני הכושר. את האימון קל להתאים לרמת אישית של כל מתאמן ולמעשה כל אחד יכול לבחור את דרגת הקושי של כל תרגיל. לאחר השלב ההתחלתי, הרי ששיטת הטי אר אקס מספקת אימון  TRXלמתקדמים החברת בין כושר אירובי לכוח. ישנם תרגילים רבים המפעילים קבוצות שרירים מגוונות הדורשות חמתן רב במהלך האימון ובכך מתקבל שילוב נכון של העלאת הדופק באמצעות תרגילי כוח אירוביים. אימון TRX למתקדמים הינו מגוון ולכן אינו משעמם לעולם, ישנן דרכים רבות לביצוע התרגילים בעזרת רצועות הטי אר אקס והאימון ניתן לשינוי ולגיוון כל העת.

אימון כושר לבני נוער

אימון כושר לבני נוער תורם רבות לבריאות ותחושה חיובית של המתאמנים. אימון TRX למתחילים מהווה כלי מצוין עבור מתאמנים צעירים אשר נכנסים לתחום הכושר הגופני ואורח החיים הבריא. אימון כושר לבני נוער וכן אימון כושר לנערות מוביל את המתאמנים להבנת החשיבות ברבה הטמונה בפעילות גופנית מסודרת וקבועה לשם יצירת הרגלים נכונים לאורח חיים בריא ומאוזן.

אימון כושר לנערות

מכון אימון מתקדם בהדרכתו של גיא דניאל מספק מגוון סוגי אימונים בהתאמה אישית בהם: אימון TRX למתחילים, אימון TRX למתקדמים, אימון כושר לבני נוער, אימון כושר לנערות ועוד. אנו במכון הבריאות והכושר אימון מתקדם מעדכנים את תוכניות האימון שלנו על בסיס קבוע ודוגלים באימון המבוסס על תנועת הגוף, ריכוז וחשיבה וכן הקשבה לגוף לשם השגת היעדים באופן מיטבי.

 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו