הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

אימון כושר מקצועי

בין אם אתם ספורטאים מקצועיים או חובבי ספורט ומתאמנים לשם שיפור איכות החיים, הרי שחשוב לקבוע יעדים ומטרות טרם התחלת תכנית האימונים. מתאמנים אשר קובעים לעצמם מטרות ברורות, יכולים להתרכז ולהיות בטוחים יותר ובכך להגיע לתוצאות הרצויות בדרך הנכונה. אימון כושר מקצועי מתחיל בתכנון ובנייה של תכנית אימונים אישית המותאמת לנתוני המתאמן וליעדים אותם הוא מעוניין להשיג.

אימון כושר מקצועי מבוסס על כמה כללים מוגדרים:

  • בחירת מטרה קלה למדידה.
  • ניסיון להשגת דיוק מרבי בבחירת וקביעת המטרה.
  • קביעת מטרה חיובית.
  • בחירה של מטרות אופרטיביות המתייחסות לביצועיכם האישיים וזאת בשונה ממטרות המתייחסות לתוצאות כלליות.
  • צרו לעצמכם אתגרים אך השתדלו להיות מציאותיים.

אימון כושר לעלייה במשקל

אימון כושר לעלייה במשקל מבוסס על העלאת מסת שריר והוא בנוי משני מרכיבים חשובים: תזונה ואימון. אימון כושר לעלייה במשקל מבוסס על העיקרון של שמירת מאזן קלורי חיובי על פיו אתם מכניסים יותר קלוריות לגוף מאשר מוצאים והגוף עושה שימוש בעודף האנרגיה על מנת לבנות מסת שריר. אימון כושר לעלייה במשקל כולל התייחסות לכל קבוצות השרירים המרכזיות בגוף: חזה, גב, כתפיים, בטן, ידיים ורגליים. בשלב מתקדם יותר ניתן להתמקד בקבוצות שרירים ספציפיות.

אימון בחדר כושר לירידה במשקל

אימון בחדר כושר לירידה במשקל כולל תהליך של חיטוב הגוף והורדה באחוזי השומן. על מנת להגיע לתוצאות אלה, יש להקפיד על מאזן קלורי שלילי, כלומר צריכה של פחות קלוריות ממה שהגוף דורש וזאת על מנת למאגרי החירום שהינם תאי שומן יכסו את הפער הנוצר ויאפשרו תפקוד תקין לצד שריפת שומנים. אימון בחדר כושר לירידה במשקל מבוסס על תכנית אימון בחדר כושר לירידה במשקל המובילה לאיבוד של מסת שומן. מצב של גירעון קלורי מהווה כלי להורדת משקל שחלקו הינו ירידה בשומן. אימון בחדר כושר לירידה במשקל נועד ליצור גירעון קלורי באמצעות תזונה נכונה ומתאימה ושילוב של פעילות אירובית.

תכנית אימון בחדר כושר לירידה במשקל

מכון אימון מתקדם בניהולו והדרכתו של גיא דניאל מציע למתאמנים וותיקים ומנוסים ולאלה המתחילים בשמירה על אורח חיים בריא את כל הפרמטרים הדרושים להשגת תוצאות מעולות. מכון אימון מתקדם מציע: אימון כושר מקצועי, אימון כושר לעלייה במשקל, אימון כושר לירידה במשקל וכן תכנית אימון בחדר כושר לירידה במשקל. אנו מאמינים באימון המבוסס על תנועה של הגוף, התאמת תכניות אימונים המתחדשות כל העת ויצירת חוויה מהנה ואתגרית המשתלבת עם השגת היעדים הרצויים.
 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

מיקומים בפרישה ארצית

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו