הצורך שלנו בתנועה     ספורט חברותי     תנועה לפי הוראות יצרן     עקרונות היסוד של האימון הפונקציונלי     רפואה משמרת     שיעורי חינוך גופני לילדים, נוער ובוגרים  

בס"ד

074-676-94-56

אימון כושר למבוגרים

שמירה על כושר גופני חשובה בכל שלבי החיים ובמיוחד עם העלייה בגיל. במהלך השנים, גופנו משתנה והכושר הגופני הולך ופוחת בקצב מהיר. ההשפעות של הירידה בכושר הגופני הינן רחבות ומשמעותיות בכל הקשור לבריאות והתפקוד היומיומי שלנו, כאשר עם הזמן אנו מגלים כי ביצוע של פעולות בסיסיות כגון עלייה במדרגות א הליכה קצרה הופכות למאמץ וגורמות לקושי רב. לשם כך, חשוב לשמור ולפתח את הכושר הגופני בעזרת אימון כושר למבוגרים, אשר מעניק שגרת אימונים קבועה לבני הגיל השלישי התורמת לחיזוק הגוף ולשמירה על הבריאות והחיוניות.

אימון אישי לנשים

עם השנים, הסיבולת הגופנית הולכת ויורדת וישנה חשיבות רבה לשמירה על בריאות הלב והריאות וזאת באמצעות אימון כושר למבוגרים. אימון כושר למבוגרים כולל אימון אישי לנשים, אימון אישי לגברים וכן אימון כושר פרטי בתאנים ובזמנים הנוחים למתאמן. היתרונות של אימון כושר למבוגרים המהווה אימון כושר אישי הינן רבים בהשוואה לחוגים שונים המתנהלים בקבוצה. אימון כושר לגברים וכן אימון כושר לנשים מבחין בין רמות הכושר והיכולות של כל מתאמן ומאפשר התאמה ותכנון של תכנית אימונים יעילה ונכונה. אימון כושר למבוגרים מפיח במתאמנים רוח חיים, כאשר אימון כושר פרטי יסייע בידכם לחזק את גופכם בקצב האישי שלכם ובהתאם לדרגת הכושר בה אתם מצויים.

אימון אישי לגברים

אימון כושר למבוגרים כולל בחובו: אימון אישי לגברים, אימון אישי לנשים וכן אימון כושר פרטי החשובים לשמירה על בריאות הגוף ועל אורח חיים והרגלים נכונים המשפיעים באופן משמעותי על איכות החיים. אימון כושר למבוגרים מסייע להקלה ולמניעה של כאבים פיזיים שונים בהם בעיות מפרקים השכיחות בקרב בני הגיל השלישי.

אימון כושר פרטי

אימון כושר פרטי כולל התאמת תפריט מאוזן ובריא המכיל את כל המרכיבים החיוניים לגוף בהם: ברזל, וויטמינים ומינרליים ועוד רכיבים תזונתיים המסייעים לחיזוק הגוף ולמניעה של מחלות. מכון אימון מתקדם מציע מגוון אפשרויות לבני הגיל השלישי הכוללות: אימון כושר למבוגרים, אימון אישי לגברים, אימון אישי לנשים וכן אימון כושר פרטי וכל זאת תחת הדרכה של טובי המאמנים המקצועיים והמוסמכים בישראל.

 
 

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו
 074-767-94-56 
או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו

phone3, phone, contact, telephone, support, call

074-767-94-56

envelop2, envelop, mail, email, contact, letter

Guydaniel84@gmail.com

location5, location, map, marker, pin

שדרות המלאכות 12, מודיעין רעות

בואו להנות משיעור היכרות ללא עלות באווירה מחשמלת!
לפרטים נוספים חייגו 074-767-94-56 או מלאו את הטופס

המודל שלנו בנוי על מי שמגיע לאימון מתקדם!

באת הרווחת הרווחנו